Kuruluş olarak 70'lerin başına dayanan Hayat Motel, Konya'nın ünlü Sabriye Ablası, Sabriye Yaşamış'ın ailesi tarafından işletilmektedir.
Mersin-Antalya sahil yolunda (Taşucu'ndan yaklaşık 35 km) Antalya tarafında bulunmaktadır. Karayolundan deniz tarafında kalan kemer bir girişten yaklaşık 500 m içeride denize sıfır konumdadır.
İki katlı motelimizin 14 odası denize dik konumda, odalardan bağımsız restaurant kısmı ise tam deniz kenarındadır. Deniz temiz diye bir slogan var ya, gerçekten deniz tertemizdir hatta bazen bir havuz gibi berrak ve durgun olmaktadır.
Sahilde oturup,dalga seslerini dinleyecek kadar sakin ve sessiz bir yerdir. Alışılagelmiş tatil yerlerinin aksine gürültü kirliliği yoktur ki buraya gelen çoğunluğa bu yönü ile cazip gelmektedir.


Odalarımız 3'er kişilik olup,oniki tanesinde 1 çift,1 tek ; iki tanesinde 3 tek yatak bulunmaktadır. Bütün odalar klimalı olup, temiz ve düzenlidir. İsteğe göre 2. çocuk için ek yatak ilavesi yapılabilmektedir.


Motelimizde oda+kahvaltı fiyat verilip,kahvaltı tabağı verilmektedir.
Restaurantımızda öğle için günün yemeği ya da alakart ,akşam için de gene alakart et,tavuk,balık çeşitlerimiz vardır.

Motelimiz, Mayıs-Ekim arası açık olup, Temmuz-Ağustos ayları ve haftasonları için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Skype MeT!

Tel: +90 324 753 22 06

GSM:
+90 532 642 6519

info@hayatmotel.com

Ovacık (Büyükeceli) - Taşucu -Mersin


Ana Sayfa | Odalar | Rezervasyon | Hakkımızda | English